Reisiblogid Travellerspoint-is

Mitäs nyt?

rain 5 °C
Vaata Sinna ja edasi kasutaja eriklns reisikaartil.

Nii nagu tuhandekilomeetrine reis algab esimesest sammust, peab üks korralik reisiblogi algama esimesest postitusest. Meie oleme Eve ja Erik. Järgmise aasta jooksul proovime teha lääne-ida suunal maakerale ringi peale, alustades Lõuna-Ameerikast, jätkates Austraaliaga ja lõpetades Kagu-Aasias. Sellest blogist saab meie päevik, kus kirjutame enda nähtud kohtadest, kohatud inimestest, mõeldud mõtetest ja tuntud tunnetest. Ennekõike oleme selle blogi mõelnud meie sõpradele ja lähedastele, kuid loodame, et siit võivad kasulikku infot ja inspiratsiooni leida ka teised.

Miks me selle reisi ette võtame? Põhjuseid on kindlasti mitmeid. Uudishimu maailma suhtes, mida eelmised, lühemad reisid on järjest toitnud. Rahulolematus igapäevase turvalise rutiiniga, kus aeg märkamatult järjest kiiremini mööda libiseb. Ja lõpuks tunne, et maailmal on meile nii mõndagi õpetada sellest, kuidas oma elu hästi ja täisväärtuslikult elada. On ju igal reisil ainult väike osa muljetest seotud ümbritseva keskkonnaga. Sama palju uut võib saada teada enda või oma kaaslase kohta, ning panna kogu enda minevikukogemust, kogunenud elutarkust ja tulevikuplaane nägema täiesti uues valguses.

Aga kõik need mõtted on meie jaoks juba ammu mõeldud, ning aja halastamatu edasiminek toonud kätte päeva, mil peame tegema Chicale viimase pai, heitma oma kodule viimase pilgu, seljakotid selga vinnama ja senisele elule aastaks hüvasti ütlema.

Kirjutas eriklns 09:08 Sildid Estonia

Saada sissekanne e-postigaFacebookStumbleUpon

Sisukord

Ole esimene, kes kommenteerib seda sissekannet.

Kommenteerimiseks pead olema sisse loginud Travellerspoint-i.

Login